Kontaktujte nás pro nabídku zdarma!

O firmě KASPO

Firma KASPO byla založena v roce 1992 a od svého vzniku se zabývá vývojem a výrobou světlých plynových infrazářičů. V roce 1993 byla na trh uvedena první generace infrazářičů KASPO.

V současné době je firma KASPO největším výrobcem světlých plynových infrazářičů v České republice. Sortiment zahrnuje infrazářiče od výkonu 7 kW až po infrazářiče o výkonu 50 kW, určené pro haly s velkou tepelnou ztrátou a velkou výškou zavěšení. Infrazářiče jsou uzpůsobeny pro spalování zemního plynu, propanu a jeho směsí, případně bioplynu a to jak v NTL, tak i ve STL provedení. Standardní výbavou všech infrazářičů jsou keramické desky nového typu, nerezové reflektory, ventily HONEYWELL (NTL), resp. ASCO Joucomatic (STL) a spouštěcí automatiky HONEYWELL.

Firma KASPO rozšířila v roce 2002 svůj výrobní program o nízkoteplotní zářiče s recirkulací spalin, nazývané též kompaktní plynové infrazářiče. Tento výrobek představuje, ať už se jedná o konstrukci, použité materiály nebo hodnoty spalin špičku ve svém oboru. Od běžných tmavých infrazářičů se liší povrchovou teplotou 250°C, intenzivní recirkulací spalin, což maximálně zvyšuje účinnost a použitím přetlakového hořáku KASPO s keramickou destičkou, jehož hodnoty spalin jsou na úrovni hodnot pro zelenou známku. Infrazářič je dodáván jako stavebnicový systém dvou a čtyřmetrových modulů, které se snadno spojují a zavěšují na určené místo.

V roce 2005 byl zaveden ve firmě KASPO systém managmentu jakosti v oboru výroba, prodej a servis plynových infrazářičů, splňující požadavky ČSN EN ISO 9001:2001. V tomtéž roce proběhla i certifikace akreditovanou firmou.

V roce 1997 bylo firmě KASPO propůjčeno oprávnění používat označení "EKOLOGICKY ŠETRNÝ VÝROBEK - 16 - 02". Firma KASPO je v oblasti světlých plynových infrazářičů jedinou firmou v České republice, jíž bylo ocenění uděleno.

Propůjčení ocenění "EKOLOGICKY ŠETRNÝ VÝROBEK" je samo o sobě bezesporu důkazem kvality infrazářičů KASPO, ke které přihlédla odborná porota 5. mezinárodního veletrhu AQUATHERM 98 a udělila infrazářiči KASPO K10 NTL Zlatou medaili. Důkazem uznávané kvality výrobků je i každoročně rostoucí export do zemí EU, do Polska, Ruska, na Ukrajinu, Slovensko, ale i do pro nás tak exotických zemí jako je Španělsko nebo Korea.

Společnost KASPO Praha s.r.o. má uzavřenou pojistnou smlouvu s pojišťovnou Generali na odpovědnost za majetkové škody a odpovědnost provozní celkem na 11.000.000,- Kč

© 2024 KASPO Praha, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!