Kontaktujte nás pro nabídku zdarma!

Infrazářiče KASPO

Světlé infrazářiče

Světlé infrazářiče dodávají teplo z keramických destiček, rozžhavených na teplotu 850-950°C (zářič svítí). Na povrchu keramických destiček dochází k bezplamennému (katalytickému) spalování, kdy je produkováno nepoměrně méně škodlivin ve spalinách, než při klasickém hoření (při cca 1200°C). Díky tomu je možno odvádět spaliny přímo do vytápěného prostoru, a ty pak centrálně odvětrat ventilátorem nebo vzduchotechnikou pod stropem.

Tmavé infrazářiče

Díky originální konstrukci infrazářičů KASPO bylo dosaženo sálavé účinnosti cca 74%, což je na špičce mezi vyráběnými a dováženými infrazářiči do ČR. Radiační trubice je vyrobena speciální technologií tzv. kalorozované oceli a navíc technologií, která zvyšuje vysálaný výkon infrazářiče. Trubice jsou žáruvzdorné odolné až do 700° C, vynikají nízkou hmotností a vysokým koecfientem sálání. Plochu radiačních trubic navrhli v laboratoři Kaspo tak, aby oproti jiným produktům zvýšili přenos vysálaného výkonu.

Nízkoteplotní infrazářiče

Nízkoteplotní infrazářiče s recirkulací spalin, nazývané též jako kompaktní plynové infrazářiče využívají cirkulace horkých spalin v topném potrubí. Od cirkulujících spalin se ohřívá povrch potrubí, který je opatřen speciálním nátěrem s vysokou emisivitou a sálá do vytápěného prostoru. Tento výrobek představuje, ať už se jedná o konstrukci, použité materiály, nebo hodnoty spalin špičku ve svém oboru, někdy je nazýván vytápěním třetí generace průmyslových hal.

© 2024 KASPO Praha, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!