Nízkoteplotní infrazářiče

Nízkoteplotní infrazářiče s recirkulací spalin, nazývané též jako kompaktní plynové infrazářiče využívají cirkulace horkých spalin v topném potrubí. Od cirkulujících spalin se ohřívá povrch potrubí, který je opatřen speciálním nátěrem s vysokou emisivitou a sálá do vytápěného prostoru. Tento výrobek představuje, ať už se jedná o konstrukci, použité materiály, nebo hodnoty spalin špičku ve svém oboru, někdy je nazýván vytápěním třetí generace průmyslových hal.

+ Více informací zde

Světlé infrazářiče

Světlé infrazářiče dodávají teplo z keramických destiček, rozžhavených na teplotu 850-950°C (zářič svítí). Na povrchu keramických destiček dochází k bezplamennému (katalytickému) spalování, kdy je produkováno nepoměrně méně škodlivin ve spalinách, než při klasickém hoření (při cca 1200°C). Díky tomu je možno odvádět spaliny přímo do vytápěného prostoru, a ty pak centrálně odvětrat ventilátorem nebo vzduchotechnikou pod stropem.

+ Více informací zde


Široké spektrum příslušenství

K infrazářičům KASPO je dodáván široký sortiment příslušenství, zahrnující konzole a flexibilní hadice pro snadnou montáž a napojení na rozvod plynu, servisní kufry nebo čistící sady. Nedílnou součástí jsou vlastní systémy řízení, od nejjednodušších časových spínačů a termostatů po mikroprocesorové systémy měření a regulace CCU, umožňující nezávislé řízení chodu libovolného počtu infrazářičů dle nastavených denních či týdenních programů a teplot snímaných kulovými teploměry ve vytápěných prostorech. Systémy CCU jsou schopny přenosu dat po sběrnici RS 485 a tím soustředění ovládání chodu celé soustavy do centrálního velína.

Rozsáhlá podpora, servis a záruky

V rámci podpory současným i budoucím uživatelům infrazářičů KASPO je rovněž vyvíjena rozsáhlá aktivita. Samozřejmostí je záruka v délce trvání 24 měsíců a servis zajišťovaný na území České Republiky do 48 hodin. Pravidlem se stalo pořádání firemních dnů, na kterých jsou zájemcům z řad projektantů a montážních firem poskytovány nejnovější informace o činnosti firmy. Nejnovějším produktem podpory uživatelům infrazářičů KASPO je návrhový program KASPO Smarting v.4, který je na základě vstupních údajů schopen zpracovat návrh technického řešení a cenovou kalkulaci vytápění infrazářiči KASPO včetně výpočtu provozních nákladů.

Právě se nacházíte: Infrazářiče KASPO